Pendik Yenişehir böcek ilaçlama

Pendik, şehrin Anadolu yakasında yer alıp Marmara denizine sahili olan bir ilçedir.  Nüfusu gördüğü restorasyonlardan ve yerleşik halkına sunduğu imkanlardan sonra büyük oranda artış göstermiştir. Türk hakimiyeti altına alındığından bu yana yerleşik hayat ilçesi olarak kabul gören ilçede insan sayısı o günden bugüne artmış ve hala da artmaya devam etmektedir. İlçenin nüfusu günümüzde 691.681 kişidir.

Özellikle artan nüfus oranıyla birlikte şehirlerde büyük kentleşmeler, yenilen yapılanmalar başlamış ve neticesinde çarpık kentleşme meydana gelmiştir. Çarpık kentleşme ise beraberinde haşere sorunlarını getirmiştir. Yeşil alanlarla beraber yaşam alanları yok edilen  haşereler insanların ev ve iş yerlerine girmeye başlamış; böylelikle birçok bulaşıcı hastalık ortaya çıkmıştır. Böcekler doğada birbirlerine ve evrene ne kadar yararlı ise kişisel alanlarda insanlara karşı bir o kadara zararlıdır.  Kan emici böcekler doğrudan hastalık bulaştırırken; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, ve humma gibi birçok ölümcül rahatsızlıklara da sebebiyet verebilir.

Sağlığınız için ev, iş yeri, hastane, okul, otel ve fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da düzenli periyotlar halinde ilaçlama yapılmalıdır.

Yıllardan beri Pendik Yenişehir böcek ilaçlama firması olarak İstanbul genelinde vermiş olduğumuz hizmet Yenişehir Pendik’te de devam etmektedir. Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türleri gibi tüm haşerelere karşı mücadele vardır.  Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda böcek sorunu yaşıyorsanız haftanın her günü ve saati firmamızı arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir, gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir