Pendik Velibaba Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama her platformda gerekli olan ve yaşam kalitesini artıran bir uygulamadır. Ancak bazı alanlarda görülen haşere istilaları daha ciddi sorunlar doğurmaktadır ve bu sebeple ilaçlamanın ehemmiyeti daha büyüktür. Ev ve iş yeri gibi özel alanlarda görülen, yaşam alanlarını tehdit eden bu istilalara karşı, profesyonel yöntemlerle mücadele vermek hayati bir mecburiyet taşımaktadır. Bu sebeple Pendik Velibaba böcek ilaçlama servisi olarak ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Firmamızın Hizmet Bölgeleri

Şirketimiz Pendik merkezli olarak kurulmuş olup, başlangıçta Pendik’in tüm semt ve mahallelerine hizmet sağlamıştır. Yılların verdiği tecrübe ve birikimle geniş bir müşteri portföyü oluşturan firmamız; zamanla büyüyerek tüm İstanbul’a hizmet vermeye başlamıştır. Şuanda da gelişmeye ve büyümeye devam eden Velibaba Pendik böcek ilaçlama servisimiz Kocaeli ve İzmir’de şube açarak üç ilde faaliyetini sürdürmektedir. İlaçlama alanında köklü bir kuruluş olan firmamız; teknik donanıma sahip profesyonel ekipleriyle günün her saati çalışmaktadır. Deneyimli ve donanımlı ilaçlama ekiplerimiz; haşere türlerini inceleyerek oluşturulan böcek ilaçları üzerinde uzmanlaşmış kimselerdir. Her vakada özel bir ilaç ve ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır. Bunlar, alanda gerçekleştirilen analizler sonucu belirlenmekte olup, ekiplerimiz ilaçlama hizmeti sağlamadan önce bir incelemede bulunmaktadır. Bu incelemenin sonunda, belli değişkenlere göre ilacın türü, miktarı, uygulanacak yöntem ve yöntemin uygulanma şekli tespit edilmektedir. Ekiplerimizin kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olup ilaçlama yöntemlerimiz insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. En çok tercih edilen ilaçlama yöntemlerimiz ise şu şekildedir;

  • Sıvı İlaçlama: Sıvı haldeki ilaç zeminlere ve haşerelerin dolaştığı yüzeylere uygulanır. Tüm böcek ve haşere türleri üzerinde etkilidir. Fare zararlısı için de fare istasyonuyla birlikte en sık tercih edilen yöntemdir. Kısa süre içerisinde etkisini göstermektedir. Tüm haşere türleri üzerinde etkisi olması ve kesin sonuç vermesi sebebiyle 
    Pendik Velibaba böcek ilaçlama firmamızın en sık kullandığı tekniktir. Kokulu ve kokusuz olarak iki şekilde uygulanır. Bu yöntemler de alandaki değişkenlere göre belirlenmektedir.
  • Jel İlaçlama: Jel haldeki katı kıvamlı ilaç, özel cihaz yardımıyla belirli noktalara uygulanır. Haşerelerin geçiş yollarına uygulanan ilaç kısa süre içerisinde böcekleri kendine çeker. İlacı yiyen haşere ölür ve diğerleri de onu yiyerek bir ölüm çemberi meydana getirir. Daha çok hamam böcekleri üzerinde kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir