Tuzla Böcek İlaçlama

 

Böceklerden kurtulmak için profesyonel yöntemleri seçmelisiniz. Aksi uygulamalar haşere ve farelerin oluşturduğu zararın boyutunu arttırmaktadır. Çünkü böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamaları daima bilgi ve tecrübe gerektirir. Uzun yıllardır sektördeki yerini koruyan firmamız, birçok şubesiyle hizmet sunar. İlaçlama hizmetimiz İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere tüm bölgelerini kapsamaktadır.İstanbul Tuzla böcek ilaçlama ekipleri her zaman yanınızdadır!

Açık Ve Kapalı Tüm Alanlara Profesyonel İlaçlama Hizmeti

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan uygulamalarımız açık ve kapalı tüm alanlara uygulanmaktadır. Böcek ilaçlarının kalitesiz olması haşereler üzerinde kontrol sağlamaz. En önemlisi kalitesiz ilaçlar insan ve çevre sağlığını önemli ölçü de etkiler. Çoğu kişinin ortak yanılgısı piyasada yer alan ilaçlarla haşerelerden kurtulmaktır. İlk zamanlarda etrafta ölü görülen birkaç böcek, olumlu sonuç aldığınızı düşündürerek yuvalarında gizlenen böceklerin üremesine fırsat tanır. Günler sonra yüzlerce böcek yaşam alanlarınızda görülür. Bu nedenle bireysel yöntemlere başvurmak oldukca zararlıdır. Haşere ile mücadele de zaman yönetimi önemli olup amatör uygulamalar zaman kaybına neden olur.

Tuzla böcek ilaçlama servisi, Dünya Sağlık Örgütü tarafından ön görülen ilaçları kullanarak ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirir. Yüksek kaliteye sahip ilaçlarımız haşere türleri üzerinde %100 kontrol sağlarken sağlığınızı ve çevrenizi daima korur. Günün 24 saati haftanın 7 günü müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Haşere ve farelerin sağlığınızı ele geçirmesine izin vermeyin! Profesyonel destek sayesinde en kısa sürede yaşam alanlarımızı eski sağlığına kavuşturabilirsiniz.

Tuzla’da Böcek İlaçlaması En Çok Yapılan Haşereler;

gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu

Böcek ilaçlama Tuzla ekiplerimize iletişim numaralarımızdan  gün boyu ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir