Şile Böcek İlaçlama

Böcekler ve fareler, insanların yaşam alanlarına ortak olan zararlı canlılardır. Birçok alanda karşımıza çıkan zararlı canlılar, Şile böcek ilaçlama servislerimiz tarafından garantili yöntemlerle kontrol altına alınmaktadır. Sektörün en kaliteli hizmetlerini sağlayan şirketimiz, halk sağlığını ön planda tutmaktadır. Yalnızca TSE onaylı ilaçlar kullanarak, işlem yapmaktadır.

Böcekler Nasıl Beslenir?

Böcekler beslenmesini insanların gıdalarıyla, inorganik maddelerle, hayvansal gıdalarla, ahşap ürünlerle, yünlü, iplik maddelerle, bitkilerle, kimisi ise kan ile gerçekleştirmektedir. Türlerine göre beslenme şekilleri de değişmektedir. Beslenme şekillerine göre de, insanlara verdikleri zararlar da değişkenlik göstermektedir.

Kanla beslenenler, insanlara hastalık bulaştırırken, gıda ürünleri ile beslenenler de taşıdıkları bakterilerle insanların sağlığını bozmakta, besinlerden zehirlenmelerine neden olmaktadır. Ahşap ürünlerle ve bitkilerle beslenen haşereler, insanlara maddi zarar vermektedir. Özellikle mobilya depolarında ve tarlalarda, böcekler yüzünden yaşanan hasarlar büyüktür. Şile böcek ilaçlama servislerimiz, insanlara zarar veren bütün böcek çeşitlerini ilaçlamaktadır.

Haşereler Nerede Yaşar?

İnsanların bulunduğu, bulunmadığı her alanda haşereler bulunabilmektedir. Bitki örtüsünün olduğu doğal alanların tümünde, böcekler yuva yapabilmektedir. Toprağın ve taşların altında, ağaçların kenarlarında yuvalarını kurarlar. İklim şartlarından dolayı, yağmur suları böceklerin yuvalarının sularla dolmasına neden olabilir. Besin bulmakta zorlanan böcekler, kapalı mekanlara girebilir. Kapalı mekanlarda besin bulması durumunda, bu alanda üremeye başlar ve yuvasını kurar. Kısa bir zaman dilimi içerisinde üredikleri için alanı istila edebilirler. Kapalı mekanların nemli bölgelerinde, yuvalarını kurabilirler. Banyo, tuvalet, mutfak, depo, kömürlük ve havalandırma gibi alanlar en çok bulundukları alanlardır. Şile böcek ilaçlama hizmetlerimiz, birçok alanda gerçekleştirilmektedir. Kısa sürede üreyen haşereler, 7/24 verdiğimiz hizmetlerle en kısa sürede kontrol altına alınmaktadır.

Yaşam alanlarımızda böcekler kadar, fareler de bulunmaktadır. Servislerimiz, kapsamlı olarak fare ilaçlama hizmeti de vermektedir.

En Çok İlaçlamasını Yaptığımız Zararlı Canlılar

Kırkayak, hamam böceği, sinek, örümcek, salyangoz, çatı faresi, akrep, mayt, karınca, tahtakurusu, akar, Amerikan hamam böceği, teşbih böceği, yaban arısı, pire, kene, kakalak, güve, ev faresi, mite, gümüş böceği, halı böceği, eşek arısı, fındık faresi, kertenkele, Alman hamam böceği, yılan, tahtakurdu, sıçan, sivrisinek, pamuk faresi, karafatma, kalorifer böceği, tatarcık, kör fare, kulağakaçan böceği, çıyan, çekirge, uyuz böceği, lağım faresi.

Böcek ilaçlama Şile ilçesinde şirketimiz tarafından, garantili yöntemlerle gerçekleştirilir. Kalıcı sonuçlar sağlayan tekniklerle haşere ile mücadele eden servislerimiz, hizmetlerini ekonomik fiyatlarla uygular.

Garantili İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama

Tekniklerimiz hakkında müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Günün her saati ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimizden, dilediğiniz her saat için randevu talep edebilirsiniz. Böcek ilaçlama fiyatları ve detayları öğrenmek için hemen arayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir