Pire İlaçlama

pire-ilaclama

Pire ilaçlama düşük fiyatlarla, sağlığınızı korumak için yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde, pire ilaçlama şirketleri arasında en çok tercih edilen şirketiz. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı firmamız, haşere ve parazit türlerinin tümü üzerinde kontrol sağlamaktadır. Kaliteli pire ilacı ve etkili yöntemler kullanarak, yaşam alanlarınızda bulunan bu küçük parazit türlerini kalıcı olarak bu alanlardan uzaklaştırmaktayız. Pire ilaçlama ve diğer tüm haşereler ile mücadele eden firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı olup, bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir.

Pire İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Pire ilaçlaması nasıl yapılır? firmamız tarafından uzman personeller eşliğinde yapılmaktadır. Personellerimiz, pire ilaçlaması hakkında gerekli tüm bilgileri almış kişilerdir. Özel eğitimlerden geçtikten sonra, pire ilaçlama hizmeti vermektedirler. Sıvı ilaçlarla pire ile mücadele eden personellerimiz, bu parazitlerin gözle görülmeyen yumurtalarını bile kontrol altına alırlar. Püskürtme yolu ile uygulanan ilaçlar, yumurtalara nüfus etmekte ve erişkin hala gelmesine engel olmaktadırlar. İlaçlarımızın tümü, kaliteli hammaddelerden üretilmiştir. Aynı zamanda insan sağlığına zarar vermeyecek ürünlerdir. Yasal firmamızın, ürünleri de sertifikalı ve onaylıdır.

Pirelerin Zararları

Pirelerin zararları, bu parazitler, kan emerek beslenirler. Hem insanların, hem de evcil hayvanların kanını emerek beslendikleri için canlıların hepsine zarar vermektedirler. Bulaşıcı hastalıkların yayılmasında etkin rol oynayan canlılar, pirelerdir. Bulundukları canlı üzerinde, kaşıntı ve kızarıklık yarattıklarından dolayı, canlılar üzerinde huzursuzluğa neden oldukları için yaşam alanlarından en kısa sürede uzaklaştırmak gerekmektedir. Pirelerden kurtulmak için ilaçlama hizmeti alınmalıdır. Bu hizmeti, sadece uzman firmalardan almanız gerekmektedir. Pire ilaçlama konusunda uzman olan Öz İlaçlama firmasını da tercih edebilirsiniz. Uzman firmalar ve uzman personeller eşliğinde gerçekleştirilen işlemlerle, başarılı sonuçlar sağlamanız ve güvenli alanlarda yaşamanız mümkündür. Bu parazitlerin birçok türü bulunmaktadır. Bulundukları canlının ismi ile anılan pirelerin boyutları da türlerine göre farklılık göstermektedir. Türlerine göre üzerinde bulunduklara canlılara zarar veren bu parazitlerin, bütün türleri insanlar açısından tehlike teşkil etmektedir.

Pire Çeşitleri

Pire çeşitleri, içerisinde binlerce tür bulunan haşereler kendi içlerinde de çeşitlenirler. Pire ilacı ile yok edilebilen çeşitleri sıralayacak olursak;

 • Kedi piresi
 • Köpek piresi
 • Tavuk piresi
 • Su piresi
 • Pamuk piresi
 • Kar piresi
 • İnsan piresi

Yaşam alanlarında bu pire türlerinden kurtulmak ve uygulama yaptırdıktan sonra, dikkat etmeniz gereken bazı konular bulunmaktadır. Bunun için personellerimiz sizleri detaylı olarak bilgilendireceklerdir.

Pirelerden Nasıl Kurtulurum?

Pirelerden nasıl kurtulurum sorusunun cevabı evinde haşereler ile uğraşan birçok kişinin merak konusu. Yaşam alanlarımız istila eden pirelerden kurtulmak için profesyonel ev ilaçlama uygulaması yapmanız sağlığınız ve ekonominiz için faydalı olacaktır. Pirelerden korunmak için;

 • Evinizde beslediğiniz bir hayvan varsa, düzenli olarak veteriner kontrolünden geçirmeniz gerekmektedir.
 • Yatak çarşafları ve yastık kılıflarınızı kaynar suda yıkamanız gerekmektedir.
 • Eşyalarınızı yıkadıktan sonra, kızgın ütüden geçirmelisiniz.
 • Yaşam alanlarınızda, hijyene önem göstermelisiniz.

Şirketimiz tarafından uygulanan, haftanın 7 günü ve günün 24 saati gerçekleştirilen işlemler, müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak düzeyde, ekonomik koşullarda gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir