Pendik Fare İlaçlama

Fare zararlısı; insanlarla iç içe yaşamayı sevmese de, insanların artıklarıyla beslendiği için yaşam alanlarımıza yakın yerlerde yuvalanmaktadır. Bu haşerenin oluşumu için pis, karanlık ve izbe mekanlar davetiye çıkarmaktadır. Her türlü maddeyle karnını doyurabilen fareler, en çok ev atıklarıyla beslenmeyi sevseler de, aç kaldıklarında kendi dışkılarını bile yiyebilirler. Bu nedenle, farenin bir yere yerleşmesi kolay, uzaklaştırılması zordur. Ev ve çevresindeki fare yerleşimi için en etkili yöntem ilaçlamadır. İlaçlama konusunda yapacağınız firma seçimi son derece önemlidir. Garantili ve sertifikalı firmalarla çalışarak probleminizi ortadan kaldırabilirsiniz. Fare sorununuz için Pendik fare ilaçlama servisimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Pendik Fare İlaçlama

Pendik-fare-ilaclama
Pendik-fare-ilaclama

Fareler, çoğunlukla kanalizasyonlarda ve çöplüklerde yaşarlar. Özellikle yağmurlu havalarda açığa çıkan fareler, suyun yükselmesiyle birlikte kanalizasyondan dışarı çıkar, sokaklara ve evlere girer. Kanalizasyonların denize döküldüğü sahil semtlerinde de fare zararlısı sık görülür. Pisliğin içinde yaşayan bu hayvan, vücudunda barındırdığı bakterilerle ve dışkısıyla insan yaşam alanlarında çok ciddi bir tehdit oluşturur. Bu nedenle, görüldüğü yerde imha edilmesi ve bölgede derhal bir ilaçlama yapılması gerekmektedir. Çünkü, o fareyi oraya çeken sebep her ne ise başka fareleri de çekecektir. Dolayısıyla, fare görülen yerde muhakkak fare ilaçlama işlemi yapılmalı, ardından da detaylı temizlik gerçekleştirilmelidir. Bu konuda Pendik fare ilaçlama servisinin 30 yıllık tecrübesine, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarına ve %100 sonuç garantisine güvenebilirsiniz.

Farelerin Özellikleri

  • Farelerin dişleri her yıl yaklaşık 10 santim uzar. Sivri yüzeyleri kemirerek dişlerini törpülemeleri nedeniyle bu uzun dişler normal seviyeye gelir.
  • Dişi fareler, yılda 15 defa çiftleşme sürecine girer. Her biri 6 saat süren bu periyotlarda dişi fare 500 farklı erkek fareye kur yapabilmektedir.
  • Klozetten çıkan ve üzerine sifon çekilen bir fare ölmeyecektir. Çünkü 3 gün sudan çıkmadan yüzebilme özellikleri vardır. Bu durumda klozetin kapağını kapatıp üzerine ağırlık koymak ve Pendik fare ilaçlama firmasını aramak en doğru çözüm olacaktır.
  • Farelerde terleme söz konusu değildir. Kan damarlarını genişletip daraltarak vücut ısılarını dengelerler.
  • Farelerin safra keseleri ve bademcikleri yoktur.
  • Fareler ne kadar az yerse ömrü o kadar uzar.
  • Fareler, 50 metre aşağı düşse dahi yara almadan kurtulabilir.

Mücadelesi bu denli zor olan söz konusu haşerenin taşıdığı mikrop ve hastalık risklerini de düşününce, fare istilasında iyi bir ilaçlama firmasıyla müdahalede bulunmanız daha akılcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir