Otel ilaçlama Fiyatları

Otel ilaçlama Fiyatları, küresel ısınma, kentsel dönüşüm, çevre kirliliğine karşı duyarsızlık ve ekolojik sistemin bozulması nedeniyle bazı böcek ve haşereler ortaya çıkarlar.

Sağlımızı tehlikeye atan böcek ve haşereler

Pire, kene, örümcek, salyangoz, hamam böceği, tespih böceği, kulağakaçan, güve, gümüş böceği, uyuz böceği, karınca, tahta kurusu, tahta kurdu, fare, akrep, karınca, karasinek, sivrisinek,akar, mite…vb

Otel ilaçlama Fiyatları
Otel ilaçlama Fiyatları

Bu böcek ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerinizle müdahale etmeniz zordur bu yüzden mutlaka profesyonel bir ilaçlama şirketine danışmanız doğru bir adım olacaktır. Piyasada satılan değişik markalardaki böcek ilaçları size bir fayda sağlamaz çünkü birkaç gün sonra tekrar bu böcek ve haşerelerle karşılaşmanız mümkün.

Pendik Böcek ilaçlama günün 7/24 saati Pendik’in tüm mahalle, cadde ve sokaklarına hizmet sunmaktadır. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçlar tamamen böcek ve haşerelere karşı üretilmiştir. Çevreye ve insanlara karşı hiçbir zararı yoktur.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe, otel ..vb açık ve kapalı alanlarda böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Pendik Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler otellerin en çok depo, bodrum ve zemin katlarda yer alırlar. Mutfak, banyo, spa, hamam..vb yerlerde dolaşmayı severler.

Böcek ve haşerelere karşı erken önlem almadığınız takdirde ciddi bir takım hastalıklara yakalanmanız mümkün bunlardan bazıları böbrek yetmezliği, hepatit, tifüs, dizanteri, sarı humma, dang humması, AIDS, sıtma, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, gıda zehirlenmesi, verem, veba, astım, hepatit, fil hastalıkları, lenf hastalıkları….vb

Otel ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir