Okul Böcek İlaçlama

Okul Böcek ilaçlama, çocukların en fazla zaman geçirdikleri yaşam alanları olan okulların hijyen ve sağlıklı bir ortam olması çok önemlidir.

Küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması, çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık gibi nedenlerle bir takım böcek ve haşerelere rastlamak mümkün. Bu böcek ve haşereler pire, kene, fare, kulağakaçan, gümüş böceği, güve, tahta kurusu, tahta kurdu, tespih böceği, kırkayak, solucan, salyangoz…vb

Bu böcek ve haşereler çok çabuk çoğalıp yayıldıkları için tehlikeli virüsleri de beraberinde bulaştırırlar. Okullar çocukların bütün zamanlarını geçirdikleri sosyal alanlardır. Bu nedenle her eğitim dönemi öncesinde bu alanların acilen ilaçlanması gerekmektedir. Aksi takdirde çocukların çok ciddi bir takım hastalıklara yakalanma ihtimali yüksektir.

Böcek ve haşereler hangi hastalıklara neden olurlar?

Böbrek yetmezliği, hepatit, tifüs, dizanteri, sarı humma, dang humması, kas ve kemik hastalıkları, alerjik hastalıklar, cilt hastalıkları, hepatit, AIDS, lenf hastalıkları, fil hastalığı, bağırsak hastalıkları, mide hastalıkları…vb

Okul Böcek İlaçlama
Okul Böcek İlaçlama

Çocukların hijyen ve sağlıklı bir ortamda eğitim almaları önemlidir. Pendik böcek ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati okul böcek ilaçlama işlemi yapılmaktadır. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Kokulu ilaçlar açık alanlara uygulanırken, kokusuz ilaçlar ise kapalı mekanlar için uygulanmaktadır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi bir çok okul için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Pendik böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Okul böcek ilaçlama uygulamaları eğitim dönemi öncesinde yapılması gerekmektedir. Ekibimiz ilaçlama öncesinde şikayet edilen böceğin türünü teşhis eder ve ona göre ilaçlama işlemi yapar.

Okul böcek ilaçlama fiyatları, böcek ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına, ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir