Kartal Böcek İlaçlama

Böceklerin görüldüğü alanlar ilaçlanarak dezenfekte edilmelidir. İnsan sağlığına zarar veren haşereler, açık alanlarda yer alan ekinleri de etkilemektedir. Danaburnu böceği, tarla faresi, çekirge, yaprak biti gibi canlılar tarla, bahçe ve sera gibi alanlarda yer alan ekinlerin zarar görmesine neden olurlar. Bitkilerin kök ve yapraklarıyla beslenen bu gibi canlılara karşı önlem alınmadığı vakit kısa sürede ekinler harap olur.

Haşere ve farelerin taşımış olduğu virüsler insanların veba, humma, sıtma, verem, dizanteri, tifüs, hepatit gibi önemli hastalıklar yaşamalarına neden olur. Bu gibi zararlardan korunmanın en güvenilir ve kolay kolu böcek ilaçlama firmaları tarafından profesyonel destek almaktır. Ancak hizmet alacağınız firmanın alanında uzman olması son derece önemlidir. Böcek ve fare ilaçlama uygulamaları önemli faaliyetlerdir. Kartal böcek ilaçlama servisimiz alanında uzman kadrosuyla Kartal ilçesinde bulunan tüm semtlere profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Kartal Böcek İlaçlama Servisimiz Gün Boyu Hizmetinizdedir.

Haşereleri etkisiz kılmak için kullanılan sıvı ve jel ilaçlama tekniklerimiz Sağlık Bakanlığı izniyle gerçekleşmektedir. Kullanılan ilaçların tümü TSE onayına sahiptir. Uzman ilaçlama personellerimiz yaşam alanlarınızın güvenliğini daima kontrol altında tutar!

Ev, işyeri, ofis, apartman depo, havalandırma, fabrika, bina, okul, sağlık ocağı, alışveriş merkezi, bahçe, site, park ve sera gibi birçok alanda haşere yuvalarıyla karşılaşmak mümkündür. Çünkü bu canlılar insanların aktif olarak bulunduğu alanlarda kolayca yaşayabilirler. Tüketimin fazla olduğu alanalar haşerelerin en rahat beslenebilecekleri bölgelerdir. Haşerelerin beslenme şekilleri türler arasında farklılık göstermektedir.

Böcek ilaçlama Kartal hizmetimiz; Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi gibi zararlı canlı türlerini kontrol altına alarak en kısa sürede yok eder!

Kartal’da Hizmet Verilen Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir