Kalorifer Böceği İlaçlama

Nemli alanların tümünde bulunabilen ve çeşitli hastalıkların yayılmasını neden olan bu böcekler, profesyonel olarak şirketimiz tarafından kontrol altına alınmaktadır. Kalorifer böceği ilaçlama hizmetlerimiz, uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilir. Uzmanlarımız, kalorifer böceğinin yaşam sürdüğünüz alanlara giriş sağladıkları noktalarda detaylı uygulama yapmaktadır. Uygulamalar, TSE onaylı ilaçlarla yapılır.

Kalorifer Böceği Beslenmesini Nasıl Gerçekleştirmektedir?

Kalorifer böceği insanların yediği gıdalarla beslenebilir. Dolayısıyla beslenmemizi gerçekleştirdiğimiz mutfaklarda, bu böceklere rastlanabilir. Kalorifer böceğinden insanlara çeşitli hastalıklar bulaşmaktadır. Bu hastalıkların birçoğu, besinlerimiz aracılığı ile bulaşmaktadır. Besinlerimize bu böceklerin taşıdığı bakterilerin, virüslerin bulaşmaması için öncelikle açıkta hiçbir besin bırakmamanız, besinlerin üzerine örtmeniz, mutfak eşyalarını ortalıkta bırakmamanız, sonrasında ise kalorifer böceği ilaçlama firmaları ile görüşüp hizmet almanız gerekmektedir.

İlaçlama hizmeti aldıktan sonra da mutfak eşyalarını detaylı olarak dezenfekte etmeniz gerekmektedir. Kalorifer böceği ilaçlama hizmeti almadan önce ve aldıktan sonra yapmanız gerekenler vardır. Detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden 7/24 alabilirsiniz.

İlaçlama Öncesi ve Sonrasında Yapılması Gerekilenler

Uygulama öncesinde;

  • Açıkta hiçbir mutfak eşyası, yiyecek ve içecek bırakılmamalıdır.
  • Çocukların eşyaları ve oyuncakları ortadan kaldırılmalıdır.
  • Evcil hayvanlar, alandan uzaklaştırılmalıdır.

Uygulama sonrasında;

  • Alana en az 2 saat girilmemelidir.
  • İki saat ortam havalandırılmalıdır.
  • Alanda en az iki gün ıslak temizlik yapılmamalıdır.

Uzmanlarımızın gerçekleştirdiği detaylı haşere kontrol işlemi, kaliteli kalorifer böceği ilacı ile uygulanır. İlaçlarımız, ziraat mühendislerimizin kontrolünde hazırlanır. Sağlığa zararsızdır. Hiçbir yan etkisi bulunmaz. Eşyalarınıza zarar vermez. Kalorifer böceğinden kurtulmak için uygulanan işlemler, yoğunluklarına ve alanın fiziki şartlarına göre sıvı veya jel ilaçlarla yapılır. Uygulamalarımız, %100 başarılı sonuçlar sağlar. Ekonomiktir.

Ekonomik koşullarda, Pendik ve İstanbul genelinde kalıcı çözümler oluşturmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir