Kalorifer böceği ilaçlama

Pendik böcek ilaçlama olarak hamam böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerinin yanı sıra kalorifer böceği ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.

Pendik böcek ilaçlama firmamız yıllardır insan sağlığı ve huzuru için en kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Böcekler dünya üzerinde en fazla hayvan nüfusuna sahip canlılardır. Günümüzde kalorifer böceğinin yaklaşık olarak 4500 adet türü olduğu bilinmekte. Kalorifer böceği genetiksel özellikleri bakımından  6 bacağa ve hızlı hareket edebilen, esnek bir yapıya sahiptir. Gün içinde 5 km yol gidebilme özelliğine sahip kalorifer böceği 40 dakika boyunca nefesini tutabilir. Ev, iş yeri, otel, hastane, fabrika, okul gibi kapalı alanlara açık kapı ve pencerelerden, çatlak suvar ve parkelerden, kanalizasyon boruları ve dışarıdan getirilen poşetlerden sızabilen kalorifer böceği; mutfakta fırınların altında, kalorifer peteği borularında, kazan ve kalorifer dairelerinde görülür. 2 haftada bir yumurta paketi bırakabilen bu böcek fark edilmeyip, önlem alınmazsa kısa süre içinde istila haline dönüşebilir.

Kalorifer böceği ilaçlama son derece titizlik isteyen bir işlemdir. Özellikle kalorifer böceği ilaçlama firması seçerken dikat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar;

– Firmanın Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belge ve ruhsat yetkisine sahip olması gerektiği

-Kullanılacak ilaçların yine Sağlık Bakanlığı’nca onaylı olması. Aynı zamanda insan ve diğer hayvanlarım sağlığı açısından zararlı olmaması

Pendik böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı onaylı bir firma olarak hizmet vermektedir. Alanında deneyimli uzman ekip tarafından yürütülen ilaçlama uygulamalarımız için öncelikle alanın büyüklüğü ve böceğin direnci tespit edilir. Toplanan verilerin ardından ilaçlama işlemine geçilir. Kalorifer böceği ilaçlama da önemli olan bir diğer husus ise belirli periyotlar halinde uygulamanın devamlılığıdır.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda kalorifer böceği sorunu yaşıyorsanız Pendik böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir