Kakalak böceği ilaçlama

Hamam böceğine ait bir tür olan kakalak böceği dünya üzerinde görülen en kalabalık nüfuslu böceklerden biridir. Pendik böcek ilaçlama olarak diğer böcek çeşitlerinin yanı sıra kakalak böceği ilaçlama uygulaması da sunmaktayız.

4-5 bin türü olan kakalak böcekleri genellikle nemli sıcak ortamlarda yaşar. Dışarıdan taşıdığı mikrobu kişisel alanlara girdiğinde salya ve dışkı yoluyla, insanların besinleri üzerine bırakarak  zehirlenmelerine neden olur. Aynı zamanda bu şekilde birçok hastalığın taşıyıcısı konumundadır. Bunlar; verem, mantar, alerjik hastalıklar, astım, hepatit ve dizanteridir. Bilhassa şekerli gıdaları sevdiğinden kişisel alanlarda besinlerin açıkta bırakılmaması gerekir. Barındıkları alanlardan sadece besin toplamak için yuvasından ayrılan kakalak böceği geceleri aktiftir. Gündüzleri karanlık alanlarda, kapı köşeleri ve kenarlarında yaşamayı tercih eder. 1 çift kakalak yaşam süresi boyunca 1 milyon yumurta bırakır. Bu canlılar kafası koptuğunda 1 hafta kadar yaşar. Dişi ve hamile türler 2.5 cm delikten, erkekler ise 0.5 cm’den rahatlıkla geçebilir. Kakalakların kanatları olduğundan barındığı alan içinde rahatlıkla istediği yere hareket edebilir.

Kakalak böceği ilaçlama son derece titizlik isteyen bir uygulamadır. Pendik böcek ilaçlama olarak tüm ilaçlama faaliyetlerimizi yıllardır insan sağlığını ve güvenliğini vizyon edinerek sağlamaktayız.

İlaçlama uygulamalarında önemli olan en önemli husus firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması gerektiğidir. Pendik böcek ilaçlama olarak Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahibiz. Kakalak böceği ilaçlama uygulaması için alanında deneyimli uzman ekibin şikayetçi olunan yere gelip alan büyüklüğünü ve böceğin direncini tespit etmesinin ardından kakalak ilaçlama uygulama işlemine geçilir. İlaçlama bittikten sonra şikayetçi olunan alanda kakalak böceği ile karşılaşmanız söz konusu değildir.  Kakalak böceği ilaçlama uygulamasında bir diğer önemli konu ise uygulamanın devamlılığıdır.

Sizde herhangi kapalı veya açık alanlarda kakalak problemi yaşıyorsanız Pendik böcek ilaçlama firmamıza ulaşıp, müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir