Pendik Güzelyalı Böcek İlaçlama

Haşere ilaçlama alanında 30 yıldır faaliyet gösteren firmamız, Güzelyalı ve Pendik bölgesi başta olmak üzere; İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de hizmet vermektedir. İşlemleri esnasında insan sağlığını ön planda tutan ve haşere oluşumuna zemin hazırlayan durumların ortadan kaldırılması için çözüm sunan firmamız, ilaçlama işleminin yanı sıra haşere problemi konusunda danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır. Sektörün öncü ilaçlama firmalarından biri olan Pendik Güzelyalı böcek ilaçlama şirketi; her gün yüzlerce danışanın şikayetlerine çözüm sunmaktadır.

Güzelyalı Böcek İlaçlama

Güzelyalı böcek ilaçlama servisimiz; ilaçlama uygulamalarında Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaç ve ilaçlama yöntemleriyle işlem yapmaktadır. Kuruluşundan bu yana çözüme kavuşturduğu haşere sorunuyla %100 olumlu sonuç ve tam müşteri memnuniyeti kazanan Güzelyalı Pendik böcek ilaçlama servisimiz; hizmet verdiği bölgeler arasında en iyi böcek ilaçlama şirketi ünvanına layık görülmektedir. Müşteri odaklı çalışan ilaçlama ekiplerimiz; haşerelerin insan sağlığı üzerindeki zararlarının bilincinde olarak, haşereleri kesin olarak insan yaşam alanlarından uzaklaştırmak üzere çalışmaktadır. Sektördeki en uygun ilaçlama fiyatlarını sunan firmamız; haşere varlığı tamamen ortadan kalkıncaya kadar müşteriyle irtibatını kesmemektedir. İlaçlama öncesinde gereken talimatları verip, ilaçlama sürecinde ve sonrasında danışanlara destek sağlamaktadır.

Haşere İlaçlama Yöntemleri

  • Fare istasyonu: Yalnızca fare zararlısı için uygulanmaktadır.
  • Jel ilaçlama: Kalorifer böceği ve hamam böceği üzerinde etkisi olan bu ilaç; özel olarak tasarlanan bir cihaz yardımıyla, jel ilacın haşerelerin yoğun olduğu bölgelere küçük parçalar halinde uygulanmasıdır. Bu işlem esnasında evi terk etmek gerekmez.
  • Sıvı İlaçlama: Bu ilaçlama yöntemi çoğunlukla haşerelerin yoğun olarak bulunduğu yerlerde ve büyük alanlarda kullanılır. Genelde apartman, site, okul, hastane, öğrenci yurdu, şirket, lojman, iş hanı, fabrika gibi toplu kullanılan ve kamuya açık olan alanlarda ya da çok sık kullanılmayan çatı ve bodrum katı gibi bölgelerde uygulanmaktadır. Sıvı ilaçlamanın ardından, bir süre sulu temizlik yapılmaması gerekir. Sıvı ilaçlama yönteminin iki farklı uygulama şekli mevcuttur:
  1. Kokulu ilaçlama: Haşerelerin çok sık görüldüğü alanlarda uygulanır ve bu esnada ortamda 12 yaş altı çocuk, yaşlı ve hasta bireylerin bulunmaması gerekir. Anlık etkiye sahip değildir. İlacı haşere yuvaya gittiğinde ölür ve diğer haşereler de onu yiyerek yok olur.
  2. Kokusuz ilaçlama: Anlık etkiye sahiptir. Haşere ilaca temas ettiği an can verir. 3-6 ay etkisi vardır. Kokusuz olduğu için işlem anında ve sonrasında insanları rahatsız etmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir