Pendik Güllübağlar Böcek İlaçlama

Haşere ilaçlama konusunda gerçekleştirilen çalışmaların kesin sonuç sağlaması için profesyonel yöntemlerin uygulanması gerekmektedir. Bireysel ve ilkel ilaçlama yöntemleri ile denenen haşere ilaçlama uygulamaları, kesin sonuç vermemektedir. Ayrıca, marketlerden alınan ilaçlarla gerçekleştirilen uygulamalarda, söz konusu ilaçlar yanlış kullanıldığında sağlık için tehlikeli sonuçlara sebep olabilmektedir. Bu ilaçlar, yıllardır aynı içerikte üretildiğinden ve haşereler ilaca karşı bağışıklık kazandığından işlemin sonuç vermeme olasılığı yüksektir. Yalnızca görünen haşereleri etkileyen bu ilaçlar, yuvalarında bulunan haşerelere tesir etmeyecektir. Ölü haşereler ilacın işe yaradığı düşüncesine sebep olup yeni ilaç almaya yönlendirir. Böylece bu ilaçlara harcanan meblağ, ilaçlama firmasıyla anlaşıldığında ödenecek tutarın üzerine çıkacaktır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve haşere istilasında vakit kaybetmemek adına, haşere varlığı tespit edildiği an Pendik Güllübağlar böcek ilaçlama firması gibi kaliteli ve prestijli ilaçlama firmalarıyla anlaşılmalı ve garantili ilaçlama uygulamaları yürütülmelidir.

Güllübağlar Böcek İlaçlama Firması

Sektörde geçirdiği onlarca yılda sayısız müşteriye kesin sonuç sağlayan firmamız; çalışmalarını profesyonel yöntemlerle sürdürmektedir. Uygulamalarda kullanılan haşere ilaçları; Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır ve Dünya Sağlık Örgütü standartlarındadır. Kullanılan ilaçlama yöntemleri, haşereler üzerinde kesin çözüm sağlamakta olup, haşere dışında hiçbir canlıya zararı dokunmamaktadır. Uzman ilaçlama ekiplerimiz yıllardır edindiği bilgi birikimi ve teknik donanımla hareket ederek, hizmet vermekte olduğu İstanbul, İzmir ve Kocaeli bölgelerinde insanların özel alanlarındaki haşere varlığını ortadan kaldırmaktadır. Güllübağlar Pendik böcek ilaçlama firması; haşere ilaçlama konusunda en sık başvurulan ilaçlama yöntemleri ise şu şekildedir;

  • Sıvı İlaçlama: İlaçlama faaliyetleri arasında en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. En çok haşere türünü kapsayan uygulamadır. Kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama olmak üzere iki şekilde uygulanır. Haşerelerin en sık görüldüğü yerlere uygulanır.
  • Jel İlaçlama: Hamam böceği türleri ve kalorifer böceği üzerinde öldürücü etkisi olan bu ilaç; diğer haşereler için tercih edilmemektedir. Haşerenin en çok görüldüğü yerlere porsiyonlar halinde uygulanan jel ilaç; kısa süre içinde sonuç verir. Yumurtadan çıkmayan böceklerin de etkilenebilmesi için 2-3 ay kadar etkisi devam eder.
  • Fare İstasyonu: Fare zararlısı için en çok tercih edilen yöntemdir. Özel bir kutuda muhafaza edilen ilaç, haşereyi kısa sürede etkileyerek yok etmeyi sağlar.

Güllübağlar böcek ilaçlama Pendik servisinin hizmetleri ve ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir