Gemi İlaçlama

Kültür İlaçlama firmamız bünyesinde gerçekleştirmiş olduğumuz gemi ilaçlama hizmetlerimizle, gemi, vapur, yat, tekne gibi çeşitli deniz yolu ulaşım araçlarında meydana gelene haşere ve kemirgen problemlerini kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Firmamızın profesyonel gemi ilaçlama hizmetlerinden 7/24 faydalanmanız mümkündür.

Gemi İlaçlama Neden Yapılmalıdır?

Gemi, yat, tekne, vapur gibi deniz taşıtlarına, çeşitli yollarla yayılan haşere ve kemirgen türleri, yaymış oldukları bakteri ve mikroplarla zarar vermektedir. Özellikle yolcu ve yük gemileri için oldukça büyük tehlike arz eden bu problemlerin, çok fazla zaman kaybetmeden ortadan kaldırılması gerekmektedir. Yüklenen yüklerden, yolculuk yapan insanların eşyalarından vb. durumlardan gemi ve vapurlara yayılmakta olan haşere ve kemirgenler, hızlı üreme yapıları nedeniyle kısa sürede bir istila durumu oluşturabilir. Bu durum özellikle yolcu ve yük gemileri için uzun vadede büyük problemlerin başlangıcı olabilir. Bu yüzden gemi ilaçlama işlemlerinin çok fazla zaman kaybetmeden gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kültür İlaçlama firması olarak, geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemlerimiz ve uzman ilaçlama kadromuzla birlikte meydana gelen tüm zararlı canlı türlerini ortadan kaldırarak, gemi , vapur vb. araçları temizlemekteyiz. Bu araçlarda genellikle fare ve hamam böceği gibi canlı türlerinin oluşturduğu problemler meydana gelmektedir. Bu canlılar da etrafa yaymış oldukları bakteri ve mikroplarla uzun vadede tehlike arz etmektedir. Bu gibi tehlikeli durumların oluşmaması için gemi ilaçlama işlemleri ihmal edilmemesi gereken önemli işlemlerdir.

Güvenilir Gemi İlaçlama Yöntemlerimiz

Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve uzman ilaçlama kadromuzla birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz gemi ilaçlama işlemleri, insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeyen, kısa sürede steril ortamların oluşmasına katkı sağlayan işlemlerdir. İlaçlama yöntemlerimiz genel olarak problem oluşturan zararlı canlı türüne göre belirlenmektedir. Fakat uzun süre etkisi altında bırakacağı ve geminin hava almayan kısımlarına hapsolacağı düşüncesiyle kokulu ilaçlama işlemleri gemi ilaçlamalarında tercih edilmemektedir.

Kokusuz ilaçlar, bu alanlarda sıklıkla tercih ettiğimiz ilaçlardır. Gemi, vapur vb. araçlar yapı itibariyle oldukça geniş ve karmaşık şekilde tasarlanmışlardır. Bu nedenle gemi ilaçlama işlemleri büyük bir titizlikle ve özveriyle gerçekleştirilmelidir. Sıvı ilaçlar mümkün olduğunca sık kullanılmamalı, daha çok istasyon ve jel ilaçlama yöntemlerine başvurulmalıdır. Ayrıca yolcu ve yük gemilerde gerçekleştirilen ilaçlamalar, tek seferde kalıcı sonuçlara ulaştıran işlemlerle yapılmalıdır. Bu şekilde ilaçlama tekrarlarına gerek kalmayacak ve oluşması mümkün olan riskli durumların önüne geçilecektir.

Gemi İlaçlama Fiyatları

Gemi İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan gemi, vapur, tekne, yat gibi deniz taşıtlarının metrekare cinsinden büyüklüğü hesaplanarak ve kullanılan ilaç miktarı göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Kültür İlaçlama olarak sağlamış olduğumuz ekonomik gemi ilaçlama fiyatları ile vapur ilaçlama, tekne ilaçlama, yat ilaçlama gibi profesyonel ve güvenilir hizmetler sağlamaktayız. Müşteri temsilcilerimizle dilediğiniz gün ve saatte oluşturacağınız randevularla, güvenilir ve ekonomik gemi ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir