Fare İlaçlama

Fare mücadelesi zor bir canlıdır. Fare yakalama yöntemleri profesyonel fare ilaçlama teknikleri dahilinde uygulanmalıdır. Fareler açık ve kapalı birçok alan içerisinde görülebilirler. Kendilerine yiyecek ve yuva bulmak için her fırsatı değerlendiren fareler çok sayıda türe sahiptir. Firmamız tüm fare türleri üzerinde kontrol sağladığı gibi farelerin yuva oluşturduğu tüm alanların ilaçlamasını gerçekleştirmektedir. Pendik’te fare ilaçlama hizmeti sağlayan servislerimiz kısa sürede sorun oluşan bölgeye ulaşmaktadır.

Fare ile Mücadele

Fare ilaçlaması yapılırken kullanılan teknik ve fare ilacı oldukça önemlidir. Aksi uygulamalar fare ile mücadele de sonuç vermeyecektir. Fare ilaçlama firmaları arasında Sağlık Bakanlığınca onaylı ve güvenilir ilaçlama hizmeti sağlayan firmamız, fareleri en kısa zamanda yok eder.

İnsanların Yaşam Alanlarında En Çok Görülen Fare Türleri;

  • Tarla faresi, orman faresi, fındık faresi, lağım faresi, ev faresi, pamuk faresi, kör fare, çatı faresi

Fare ilaçlama hizmeti talep etmek için firmamıza gün boyu ulaşabilirsiniz. Farenin zararları, insanların sağlığına doğrudan etki etmektedir. Farelerin insanları ısırması ve tırmalaması sonucu veba, humma, sıtma, verem, tifüs, dizanteri gibi hastalıkların virüsü insanlara etki gösterebilmektedir. Aynı zamanda aç kalan fare türleri insanların organlarını kemirmek için harekete geçerler. Fare görülen alanlarda gerekli tedbirler zaman kaybedilmeden alınmalıdır. Fareler hızla ürerler. Fare istilalarını önlem ve daima yaşam alanlarınızdan uzak tutmak için ilaçlama uygulamalarının düzenli olarak kontrol altında tutulması oldukça önemlidir.

Fare İlacı

Fare ilaçları ve uygulamaları mutlaka amatör uygulamalardan uzak durularak gerçekleşmelidir. Aksi uygulamalar farelerden gelecek zararlara doğrudan maruz kalmanıza neden olacaktır. Firmamız tarafından kullanılan TSE etiketli ilaçlar fare türleri üzerinde etki sağlarken yaşam alanlarının sağlığını korur.

Fare ilaçlama uygulamaları;

  • Fare istasyonları
  • Fare düzenekleri
  • Toz ilaçlar

İlaçlama tekniklerimiz ev, işyeri, ofis, apartman, fabrika, bahçe, tarla gibi tüm alanlarda başarı sağlamaktadır. Günün 24 saati haftanın 7 günü hizmet sağlayan ekibimiz alanında uzman ve gerekli sertifikalara sahiptir. Farelerden kurtulmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir