Evdeki Böceklerden Kurtulmanın Yolları Nelerdir ?

Böceklerin doğa üzerinde oldukça olumlu etkisi olsa da evlerimize girdikleri zaman insan sağlığı üzerinde oldukça tehlikeli olabilmektedirler. Dünya üzerinde sayıları azalmayan ve sürekli artan böcekler, kentleşme politikaları ile özellikle evler başta olmak üzere pek çok kapalı alana girmeye başlamışlardır. Peki evdeki böceklerden kurtulmanın yolları nelerdir ?

  • Evdeki böceklerden kurtulmanın yolları konusunda yapılması gereken ilk şey evin temiz kalmasını sağlamaktır. Temizliğine dikkat edilmeyen evlerde haşere sorunu hiçbir zaman bitmemektedir.
  • Ayakkabılarımızın altına sokaklarda yüz binlerce bulunan böcek yumurtaları yapışmaktadır. Evin içine ayakkabı ile girmek, hatta dış kapının eşiğine dahi basmak pek çok haşere faaliyetini de evimize taşıyacaktır.
  • Gider borularının kenarlarında veya birleşme yerlerinde açıklık olmamasına dikkat etmek de yine pek çok haşere faaliyetinin önlenmesine vesile olmaktadır.
  • Fakat bu saydığımız tüm yöntemlere ne kadar çok dikkat edersek edelim hiçbir şekilde böcek ilaçlama yapmadan bu haşerelerden kurtulamayız. İlaçlama işlemlerine ek olarak temizlik ve diğer uygulamalar, böceklerin evimize uğramamasını sağlayacaktır.

Pendik’te sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz özellikle eve giren böceklerden olan pire, fare, gümüş böceği, kakalak, hamam böceği, tahta kurusu, çıyan, tespih böceği, karafatma, mite, kertenkele, sümüklü böcek gibi haşerelerin yok edilmesinin yanı sıra oldukça kaliteli ve bakanlık onaylı ilaçlarla sunulmaktadır.

Pendik İlaçlama şirketimize ulaşmak ve size en uygun ekonomik fiyatlarımızı öğrenmek için, haşereler ya da ilaçlamalar hakkında merak ettikleriniz için bizleri günün her saati arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir