Ev İlaçlama

Haşerelerin fiziki özellikleri birçok alan da karşımıza çıkmalarına neden olmaktadır. En çok ev içlerinde görülen haşereler, insanların yaşamına olumsuz olarak etki göstermektedir. Çeşitli sağlık sorunlarına neden olan haşereler ev içlerinde bulunan eşyalarında zarar görmesine neden olurlar. Ev içlerinde görülen haşerelere karşı en kısa zamanda gerekli ilaçlama uygulamalarına başlanmalıdır. Bu aşamada profesyonel destek şarttır. Ev ilaçlama firmaları tarafından alacağınız haşere ilaçlama hizmeti güvenli yöntemlerle evlerinizin içinde yer alan böceklerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Hamam böceği, pire, bit, karafatma gibi haşereler ev içlerinde sıkça görülen ve hızla çoğalan türlerdir. Yumurta bırakarak çoğalan haşere türlerine karşı gerekli tedbirlerin en kısa süre içerisinde alınması gerekir.

Pendik ev ilaçlama servisi olarak tüm haşere ve fare türlerine karşı profesyonel ilaçlama hizmeti sağlayarak evlerinizi zararlı haşerelerden korumaktadır.

En Çok Görülen Haşere Türleri;

Kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, ağaç kurdu, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, lağım faresi, mobilya böceği

7/24 Güvenli Böcek İlaçlama Hizmeti

Ev ilaçlama hizmetimiz içerisinde gerçekleşen ilaçlama yöntemlerimizin tümü Sağlık Bakanlığı’nın izni ile gerçekleşmektedir. Dünya Sağlık Örgütü tarafından ön görülen ilaçlamalarımız haşerelerin kısa sürede etkisiz hale dönüştürürken insan ve çevre sağlığına dosttur. Sağlığınız bizim için daima en önemli değerdir.

İlaçlama hizmetlerimiz tüm semtlerde aynı ekonomik ilaçlama fiyatları ile uygulanmaktadır. Haşere ile mücadele de 7 gün 24 saat görev başında olan ekiplerimize iletişim numaralarımızdan ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. Haşere ilaçlama yaptırmak istiyorsanız hemen arayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir