Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama, kısa sürede üreyen böceklerin yaşam alanlarınızı istila etmesine engel olan bir işlemdir. Özellikle yaz aylarında daha sık üreyen haşereler, birçok alanda karşımıza çıkabilirler. Pendik’in tüm semtlerinde açık ve kapalı alanlarda verdiğimiz hizmetlerle, çeşitli haşere türlerini kontrol altına almaktayız.

Böcekler Nerede Bulunur?

Nemli ve rutubetli alanlarda yaşayan böcekler, birçok alanda kendilerine yuva kurabilirler. Ev, işyeri, dükkân, fırın, market, hastane, pastane, cafe, restoran, park, bahçe, fırın, depo, park gibi alanlarda böcek ilaçlaması yapmaktayız. Özellikle gıda ürünlerinin bulunduğu işletmelerde, haşere kontrol işlemlerinin önemi büyüktür. Bu alanlarda periyodik olarak kontrol işlemleri gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Periyodik İlaçlama

Sağlık ocağı, hastane, fırın, cafe, restoran gibi alanlarda ve otellerde periyodik hizmet almak zorunludur. Periyodik ilaçlama işlemi, belli aralıklarla uygulanan bir işlemdir. Periyodik olarak hizmet alarak, böceklerin bu alanda yeniden yuva yapmasına engel olabilirsiniz.

Her Alanda Kontrol Altına Aldığımız Böcekler

Kalorifer böceği, pire, teşbih böceği, sivrisinek, halı böceği, mite, karınca, hamam böceği, tahtakurdu, eşek arısı, mayt, salyangoz, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, uyuz böceği, yılan, çekirge, yaban arısı, ev faresi, kulağakaçan böceği, sinek, tatarcık, akar, akrep, gümüş böceği, kakalak, çıyan, güve, bit, örümcek.

Sağlık Bakanlığı ilaçlarla haşere ile mücadele etmekteyiz. Sıvı, kokusuz, jel, kokulu ve katı ilaçlarla haşere türlerini etkilemekteyiz. Profesyonel elemanlarımız, piyasanın en iyi ekipmanları ile mücadele işlemlerini gerçekleştirmektedir. Etkili ilaçlar ve garantili yöntemlerle, yaşam alanlarınızı dezenfekte etmekteyiz. Pendik böcek ilaçlama şirketleri içerisinde, bütüncül hizmet yaklaşımımızla her zaman en iyisiyiz. Fiyatlarımız, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır. Müşteri esaslı hizmetlerimiz, İstanbul genelini kapsamakta ve yılın her günü ve her saati sürmektedir. Çağrı merkezimize ulaşarak, randevu ve hizmet talebinde bulunabilir, kapsamlı olarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir