Böcek İlaçlama Şirketleri

Böceklerin bulunduğu alanların ilaçlanması kadar bulundukları alanın dezenfekte edilmesi oldukça önemlidir. Çünkü böcek ve fare türleri gezindikleri alana mikrop ve bakteri bırakırlar. Bu gibi bakteri ve mikropları dışkı, salya ve salgı yoluyla bırakan bu haşereler önemli sağlık sorunlarının da yaşanmasına neden olmaktadır.

Birçok böcek ve farenin kemirgen olma özelliği yaşam alanlarımızda yer edinen eşyalarında zarar görmesine neden olmaktadır. Deri böceği, güve, halı böceği, mobilya kurdu gibi haşere türleri isimlerini aldığı gibi deri, kumaş, ip, yün, ahşap gibi materyallerle beslenmektedir. Zamanla eşyaların kullanılmaz hale dönüşmesine neden olan haşerelere karşı önlem alınmadığı takdirde maddi kayıplara da neden olmaktadır. Böcek ilaçlama şirketleri tarafından alacağınız ilaçlama hizmeti sayesinde sağlığınızı, eşyalarınızı ve bütçenizi koruyabilirsiniz. Ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet sunan ilaçlama şubelerimiz en kısa zamanda haşereleri etrafınızdan arındırır.

Haşerelerin En Çok Görüldüğü Alanlar;

  • Bahçe, sera, tarla, park, site
  • Okul, alışveriş merkezi, hastane, yurt
  • Apartman, ev, depo, merdiven boşlukları
  • Mutfak, banyo, gider boruları, su boruları
  • İşyeri, ofis, fabrika, lokanta, fırın, restoran

En Çok Görülen Böcek ve Fare Türleri;

kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, ev faresi, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, fındık faresi, pamuk faresi, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, tatarcık, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, karafatma, mite

Böcek ilaçlama şirketleri arasında gün boyu hizmet sunan ilaçlama servislerimize haftanın 7 günü ve 24 saat ulaşabilirsiniz. Böceklerden kurtulmak, fare ile mücadele daima uzman ekiplerimizin kontrolü altında oldukça kolaydır.

Avrupa yakasında hizmet veren şubemiz Beylikdüzü Böcek İlaçlama firmasına ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir