Akrep ilaçlama

Pendik böcek ilaçlama dünya üzerindeki diğer böcek türlerinin yanı sıra akrep ilaçlama uygulaması da vermektedir. Akrepler eklem bacaklılar sınıfından 4 ayaklı ve ön taraflarında 2 kıskaç bulunduran canlılardır. Vücutlarında bulunan kıvrık ve kalkık zehirli iğnesi ile kendilerini müdafaa eder. Aynı zamanda akreplerin tüm çeşitleri zehirlidir. İnsanları sokması neticesinde bazı türler ölümcül sonuçlar doğurabilir.

Kanatları yoktur ve oldukça yavaş hareket kabiliyetine sahiptir. Kar dışında sıcağa ve soğuğa dayanıklı bir yapıya sahip olan akrepler; genellikle binaların çatılarında, bodrum katlarında, taş aralarında ve duvar yarıklarında yaşamlarını sürdürür. Birçok kirli besin kaynağı vardır ama özellikle ölü böceklerle beslenir. Yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı virüs, mantar ve bakteriyi insanların yaşam alanlarına taşır. Açıkta bulunan besinlerin üzerine bu virüsleri bulaştırarak insanlar üzerinde birçok hastalığa sebep olur. Özellikle bahar aylarında evlere girer.

Akrepler genellikle kendilerini koruma iç güdüsüyle insanları sokar. Diğer böceklerden farklı olarak yumurtlamaz, doğurur. Her doğumda yaklaşık olarak 15, 20 adet akrep yavrusu dünyaya getirir. Bu canlı 1 yıl boyunca aç ve susuz yaşayabildiği gibi, kopan organlarını da yenileyebilir. Zor yaşam koşulları altında da hayatını sürdüren akreplerle kişisel alanlarda mücadele etmek imkansızdır. Akrep sorununa karşı akrep ilaçlama uygulaması hizmeti almak en hızlı ve etkili sonucu verecektir.

Pendik böcek ilaçlama olarak akrep ilaçlama uygulaması konusunda oldukça titiz bir çalışma yürütmekteyiz. Alanında deneyimli, uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğünü, akrebin direncini tespit etmesinin ardından ilaçlama uygulamasına geçilir.

Sağlık Bakanlığı’nca onaylı Pendik böcek ilaçlama firmamız tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığına zarar vermeyecek ilaçlar kullanılır. Genellikle akreplerin yok edilmesi için kokulu ve jel ilaçlar tercih edilir. Bu ilaçlarla yaşam alanlarınız sterilize edilmiş olup, uzun bir süre akrep ile karşılaşmamanız sağlanır. Akrep ilaçlama uygulama da önemli olan bir nokta ise ilaçlamanın düzenli periyotlar halinde tekrarlanmasıdır.

Sizde kişisel, toplumsal, açık veya kapalı herhangi bir alanda akreplerden şikayetçiyseniz Pendik böcek ilaçlama firmamızı arayarak, akrep ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir